K9, Aloe Vera sada, Shampoo + Conditioner, Šampón + Kondicionér

Set prírodného šampónu a kondicionéru s obsahom Aloe Vera pre zvieratá s citlivou pokožkou.

Skladom
Značka: K9
€26,20 €4,37 / 100 ml
Kategória: Kozmetika

Aloe Vera Competition Shampoo & Conditioner

Set šampónu a kondicionéru s obsahom Aloe Vera, vhodný pre všetky typy srsti aj pre citlivú pokožku.

Šampón je prírodný, jemný a vhodný pre všetky druhy domácich miláčikov, rôzne druhy srsti a všetky plemená. Je vhodný aj pre šteňatá. Pôsobí upokojujúco na citlivú vlasovú pokožku a nespôsobuje podráždenie. Dodáva výživu pre dokonalú rovnováhu vlhkosti a optimalizovanú kvalitu srsti. Je rovnako vhodný pre súťaže ako aj pre každodenné použitie. ​

Kondicionér dodáva srsti krásny lesk a má antistatický účinok, srsť sa vďaka nemu ľahko rozčesáva . Optimalizuje objem a rovnováhu vlhkosti. Šetrí čas, pretože uľahčuje prácu so srsťou a urýchľuje proces schnutia. Hodí sa pre všetky druhy domácich miláčikov, typy srsti, všetky plemená a je vhodný aj pre šteniatka.

Použitie:
Začnite umytím šampónom K9, Aloe Vera Shampoo. Šampón dôkladne vmasírujte ho do mokrej srsti a opláchnite vlažnou vodou. Pre čo najlepší výsledok a hlavne v prípade silnejšieho znečistenia srsti postup zopakujte 2x. Suchú pokožku/srsť oplachujte studenou vodou. Mastnú pokožku/srsť oplachujte teplejšiou vodou. Následne naneste K9, Aloe Vera Conditioner na vyžmýkanú vysušenú srsť a jemne v masírujte. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite. Suchú pokožku/srsť oplachujte studenou vodou. Mastnú pokožku/srsť oplachujte teplejšiou vodou.

Riedenie:
Šampón riediteľný v pomere 1:20
Kondicionér riediteľný v pomere 1:40

Objem:
300 + 300 ml
Späť do obchodu