K9, Puppy sada Shampoo + Condicioner, Šampón + Kondicionér pre šteňatá

Set jemného a účinného šampónu a kondicionéru pre šteňaťá s obsahom Aloe Vera.

Skladom
Značka: K9
€33,15 €5,53 / 100 ml
Kategória: Kozmetika

Puppy Aloe Vera Sensitive Shampoo & Conditioner

Set šampónu a kondicionéru určený pre šteňatá.

Šampón pre šteňatá K9, Puppy Shampoo, je ošetrujúci, jemný a účinný šampón špeciálne vyvinutý pre všetky typy šteniat. Obsahuje vitamín B5 a hodvábny proteín, ktorý posilňuje a hydratuje kožu a srsť. Dodáva srsti prirodzený lesk, netrhá sa a ľahko sa oplachuje. Je jemne parfumovaný.

Kondicionér pre šteňatá, K9, Puppy Conditioner je vhodný pre všetky typy srsti. Dodáva jej krásny lesk a uľahčuje rozčesávanie zamotaných vlasov. Pôsobí antistaticky, kontroluje krepovatenie a zároveň dodáva vlasom patričnú ľahkosť. Upokojuje podráždenie pokožky, hydratuje a posilňuje srsť. Obsahuje aloe vera, pro-vitamín B5 a pšeničné proteíny. K9 Puppy Conditioner poskytuje živiny, ktoré upravujú srsť. Uľahčuje rozčesávanie, výrazne skracuje čas schnutia. Chráni srsť pred prenikaním nečistôt. Je ideálny ako na domáce, tak aj na profesionálne použitie v salónoch alebo prípravu psa na výstavu. Veľmi úsporný a vysoko koncentrovaný.

Použitie:
Začnite umytím šampónom K9, Puppy Shampoo. Vmasírujte ho do mokrej srsti a opláchnite vlažnou vodou. Pre čo najlepší výsledok a hlavne v prípade silnejšieho znečistenia srsti postup zopakujte 2x. Aby sa šteniatko netriaslo, opláchnite hlavu ako posledné. Následne naneste K9 Puppy Conditioner na vyžmýkanú vysušenú srsť a jemne v masírujte. Nechajte chvíľu pôsobiť a potom opláchnite. Suchú pokožku/srsť oplachujte studenou vodou. Mastnú pokožku/srsť oplachujte teplejšiou vodou.

Riedenie:
Šampón riediteľný v pomere 1:20
Kondicionér riediteľný v pomere 1:40

Objem:
300 + 300 ml

 

Späť do obchodu