FolkPets, Obojok s tradičným ľudovým vzorom, Červené Srdce

Vodeodolný obojok z BioThane® s tradičným čierno-červeným ľudovým vzorom.

Skladom
Značka: FOLKPETS
€38 €38 / 1 ks
Kategória: Doplnky
Folkpets obojok cierno cerveny
Novinka

FolkPets, Obojok s tradičným ľudovým vzorom

Obojok je vyrábaný ručne a to výhradne z originálneho BioThane® materiálu. Ten dodáva výrobkom vzhľad a mäkkosť kože, svojím unikátnym spracovaním im však zaručí výrazne dlhšiu životnosť, extrémnu odolnosť a pevnosť v ťahu. Vhodné pre elegantných mestských psíkov i pre aktívnych psích predátorov! Ručne maľované vzory na vygravírovanom podklade odzrkadľujú krásu ľudovej tvorby a umenia. Obojoky sú označené logom FolkPets.

Obojok s oblými okrajmi a s prekrytým krúžkom nikde neomíňa ani nepoškodzuje srsť a zabezpečuje tak maximálny komfort pri jeho nosení. S obojkom sa ľahko manipuluje aj keď je nový, časom nestráca svoju pružnosť. Obojok je vhodný aj pre alergikov.BioThane je úplne vodeodolný a prakticky nezničiteľný - preto sa obojok hodí aj pre aktívnejšie psy a šteňatá. Obojok si zachováva svoje vlastnosti aj za silných mrazov. Farba popruhu je stála a časom nevybledne. BioThane je prirodzene odolný voči plesniam a baktériám.

Mosadzné kovanie poskytuje  extrémnu pevnosť a odolnosť voči nadmernej záťaži, či nepriaznivým poveternostným vplyvom, ako je vlhkosť či mráz.

Starostlivosť:
Čistite navlhčenou handrou, v prípade potreby pridajte jemný saponát. Osušte čistou textíliou alebo nechajte voľne vyschnúť. Samotný popruh vydrží pri správnej starostlivosti desaťročia!

Veľkosť: L - 43-55cm (Šírka 25mm) - Zlatý retríver, Weimar, Vyžľa, ..
Materiál: mosadz
Spôsob výroby: vyrezávanie laserom

Späť do obchodu