KONG, Wubba Floppy Ears

Interaktívna hračka na aportovanie a ťahanie.

Skladom Vypredané Zvoľte variant
Značka: KONG
€9,90
Kategória: Hračky

Wubba Floppy Ears

 

Je hračka pre psov, ktorá kombinuje rôzne textúry a tvary, aby poskytla psovi zábavu a stimuláciu. Táto hračka má tvar klasického Wubba s dvomi loptičkami pevnou na spodku a pískcou na vrchu, ale s mäkkými a plyšovými končekmi, ktoré sú ideálne na žuvanie a hranie. Okrem toho má stredovú časť, ktorá je vyrobená z neoprénu a slúži na hádzanie a ťahanie. Táto hračka je vhodná pre psov, ktorí majú radi žuvanie, ťahanie a hranie, a môže pomôcť zlepšiť ich fyzickú kondíciu a zdravie zubov a ďasien. Objednajte si Kong Wubba Floppy pre svojho psa ešte dnes a užite si spolu s ním hodiny zábavy a radosti.

 

Materiály / Zloženie:

45% Nylon, 45% Vinyl, 10% Polyester

 

Príprava & Použitie:

Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

 

Starostlivosť & uskladnenie:

Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

 

Bezpečnostné pokyny:

Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Späť do obchodu