KONG, Wubba Friends Ballistics

Interaktívna hračka na aportovanie a ťahanie.

Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: KONG
€9,90 €9,90 / 1 ks €9,90 / 1 ks
Kategória: Hračky

KONG, Wubba Friends Ballistics

Hračka pre psov, ktorá kombinuje rôzne textúry a tvary, aby poskytla psovi zábavu a stimuláciu. Táto hračka má tvar klasického Wubba s dvomi loptičkami pevnou na spodku a pískcou na vrchu a s dlhými chvostami, ktoré sú ideálne na ťahanie a aportovanie. Má guľatú časť, ktorá slúži ako loptička a mäkkú časť, ktorá je ideálna na žuvanie. Táto hračka je vyrobená z odolného materiálu, ktorý zvládne hrubé zaobchádzanie a je vhodná pre psov všetkých veľkostí. Pomáha zlepšiť fyzickú kondíciu a zdravie zubov a ďasien. Kong Wubba Friends Ballistics je skvelou voľbou pre majiteľov psov, ktorí hľadajú kvalitnú a zábavnú hračku pre svojho psa.

Materiály:
45% Nylon, 45% Vinyl, 10% Polyester

Príprava & Použitie:
Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

Starostlivosť & uskladnenie:
Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

Bezpečnostné pokyny:
Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Späť do obchodu