KONG, Wubba

Interaktívna hračka na aportovanie a ťahanie.

Skladom
Značka: KONG
€9,90
Kategória: Hračky

Wubba

 

Kong Wubba je hračka pre psov, ktorá kombinuje rôzne textúry a tvary, aby poskytla psom zábavu a stimuláciu. Táto hračka má tvar klasického Wubba, s dlhými chvostami, ktoré sú ideálne na ťahanie a aportovanie. Kong Wubba má guľatú časť, ktorá slúži ako loptička a mäkkú časť, ktorá je ideálna na žuvanie. Táto hračka je vyrobená z odolného materiálu, ktorý zvládne hrubé zaobchádzanie a je vhodná pre psov všetkých veľkostí. Kong Wubba je skvelou voľbou pre majiteľov psov, ktorí hľadajú kvalitnú a zábavnú hračku pre svojho psa.

 

Materiály / Zloženie:

45% Nylon, 45% Vinyl, 10% Polyester

 

Príprava & Použitie:

Pred použitím odstráňte obal a kvôli bezpečnostným pokynom ho uschovajte. Počas hry majte psa/mačku pod dozorom, ak je hračka poškodená hru ukončite.

 

Starostlivosť & uskladnenie:

Čistite vlhkou tkaninou. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť.

 

Bezpečnostné pokyny:

Vyberte si správnu veľkosť hračky. Nenechávajte psa/mačku počas hry bez dozoru. Odporúčame dozerať na hru s každým typom hračky, aby ste predišli náhodnému prehltnutiu. Hračku je potrebné pravidelne kontrolovať kvôli možnému poškodeniu. Ak zbadáte poškodenie, hračku je potrebné vyhodiť. V prípade náhodného požitia vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.

Späť do obchodu
Späť do obchodu