PLUSH PUPPY, O.M.G, Rozčesávač

Grooming sprej ktorý spája aktívne zložky, aby odpudzoval špinu, rozmotával zauzlenia, uľahčil česanie, odstraňoval lak.

Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: PLUSH PUPPY
€9,90 €17 od €9,90 €9,90 / 100 ml €6,80 / 100 ml
Kategória: Rozčesávače

OMG Ready To Use, Grooming Spray

Hviezdny produkt v akomkoľvek dennom režime starostlivosti o srsť. Plush Puppy O.M.G je sprej pripravený na použitie, ktorý spája aktívne zložky, aby odpudzoval špinu, rozmotával zauzlenia, uľahčil česanie, odstraňoval lak a oveľa viac – NAOZAJ FUNGUJE!
Je ideálny na vyhladenie, rozčesanie, zmäkčenie a zlepšenie lesku srsti. O.M.G tiež obsahuje tepelnú ochranu a pomáha zbaviť srsť krepovatenia. Je to tiež úžasný produkt na pravidelné kefovanie, pretože hydratuje srsť a znižuje stres a vypadávanie chlpov. Jeho aktívne zložky vyhladzujú kutikulu a chránia srsť. Použitie OMG môže byť jednorazové na výstavách alebo počas procesu sušenia po kúpaní. Ľahké nasprejovanie OMG a kefovanie umožňuje tomuto produktu osviežiť srsť a zanechať jej úžasný pocit. Oddeľuje srsť a zanecháva najúžasnejšiu povrchovú úpravu. Naneste krátke nástreky pred kefovaním a česaním srsti. Fantastické na rozčesávanie uzlov a zamotanej srsti. Nehromadí sa, nikdy sa nelepí a je úplne rozpustný vo vode. Brilantný univerzálny ošetrujúci sprej pripravený na použitie BEZ ohrozenia koncentrácie alebo celosvetovo uznávanej kvality Plush Puppy! Pripravený na aplikáciu priamo na srsť – nie je potrebné ďalšie riedenie. Ak sa pýtate, prečo sa nazýva O.M.G, určite pochopíte, keď ho použijete. Zázrak vo fľaši! Vhodný pre všetky farby a typy srsti vrátane kratšej srsti.

Použitie:
Nastriekajte ľahkú hmlu Plush Puppy OMG na požadovanú oblasť srsti pred a počas kefovania. Možné použiť na mokrú alebo suchú srsť.

Späť do obchodu