SHOW TECH+, Flex Groom Professional Slicker - Double, Firm - Kefa

Show Tech+ Flex Groom Slicker - ľahké, rýchle a bezbolestné česanie!

Skladom
Značka: SHOW TECH
€20 €20 / 1 ks
Kategória: Kefy

Show Tech+, Flex Groom Professional Slicker

Kefy sú špeciálne navrhnuté tak, aby česanie bolo pre vás a vášho miláčika oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a bezbolestné. Zároveň sú neoceniteľným pomocníkom, ak chcete udržať srsť vášho miláčika zdravú a prirodzenú!Vďaka ergonomickej a pohodlnej rukoväti vyrobenej z protišmykovej gumy a flexibilnej hlavici sa kefa prispôsobí tvaru tela vášho miláčika. Zaručuje minimálne zaťaženie rúk a zápästí. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je, že túto kefu možno použiť na oboch stranách, čo ju robí ideálnou pre ľavákov aj pravákov. Ihlice kefy zaisťujú dobrú priľnavosť k srsti. Ľahko odhmatávajú, odstraňujú všetky zacuchané miesta a uvoľnené a mŕtve chlpy sa zachytávajú na podložke kefy. Ideálne pre väčšie plemená s hustou, ťažkou kučeravou alebo dvojitou srsťou, na rozčesávanie a väčšie plochy kefovania.

Návod na použitie:

Jemne kefujte a ťahajte kefu smerom k rukoväti (neotáčajte zápästím). Nechajte špendlíky kĺzať po vlasoch a v prípade potreby zopakujte. Čistite bez tlaku na pokožku.

  • Dlhá srsť - Jemne kefuje s ľahkým a dlhým ťahom, kefuje za konce chlpov, aby sa predišlo statickému elektrickému náboju a lámavosti. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku vlasy kefujte po vrstvách. Začnite od spodu, rozdelte srst vodorovne a držte nekefovanú časť voľnou rukou. Pracujte metódicky smerom nahor, udržujte zápästie rovno, aby nedošlo ku kontaktu so pokožkou psa.
  • Kučeravá srsť- Kefujte v smere rastu srsti a potom proti nej ľahkými, dlhými ťahmi.
  • Drôtovitá srsť - Kefujte v smere rastu srsti, potom proti nej, ak je potrebné odstrániť zacuchané miesta a mŕtve chlpy.

Pre odstránenie zacuchaných miest - Jemne položte špendlíky kefy na zacuchané miesto s poklepaním a niekoľkými ťahmi kefy smerom k vám odstráňte špendlíky zo srsti. Opakujte, kým sa zacuchané miesto neodstráni. Aby ste predišli vzniku zacuchaných miest a zamotaniu, srsť psa by sa mala pravidelne kúpať, ošetrovať kondicionérom a denne kefovať.

Späť do obchodu